fbpx

Targi Warsaw Home & Contract 2023

   

W dniach 7-10 listopada 2023r. w Warsaw Ptak Expo odbędą się Biznesowe Targi Wnętrz. Będzie to już 7 edycja tych prestiżowych targów.

Warsaw Home & Contract to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 600 wystawców, których stoiska odwiedziło prawie 50 000 odwiedzających z ponad 50 krajów Europy i świata. W oczekiwaniu na listopadową edycję zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłego roku:

Warsaw Home & Contract 2022

Nasza wieloletnia współpraca z Flora Point zaowocowała wspólnym udziałem w tych największych w Polsce biznesowych targach wnętrz.

Flora Point to centrum ogrodnicze z imponującym doświadczeniem, oferujące rośliny do domu i ogrodu w niespotykanym asortymencie. Rośliny egzotyczne, palmy mrozoodporne, donice wielkogabarytowe Pottery Pots i wiele więcej- obsługa od projektu po dostawę. Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.florapoint.pl

Zapraszamy na nasze wspólne stoisko F 2.21 w hali F.

W otoczeniu egzotycznych roślin i donic marki Pottery Pots zaprezentujemy nasze sprawdzone marki outdoorowe tj. Renson, Glatz, Heatsail, Wind-Dam, Wow Luxury Outdoor oraz szeroką gamę produktów do zaciemniania wnętrz Dormax- Blinds. Pokażemy nowości tych marek, zaskoczymy nietypowymi rozwiązaniami.

 

Odwiedź nasze stanowisko:

? Data: 7-10 listopada 2023r.

? Lokalizacja: Warsaw Ptak Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

? Stoisko F 2.21, Hala F

 

Zgłoś się do nas po bezpłatne zaproszenie: targi@dormaxdesign.pl

 

Cenimy Twój czas. Jeśli chcesz umówić się z nami na indywidualne spotkanie na targach, prosimy o wiadomość: targi@dormaxdesign.pl