fbpx

Czy Promienniko-Lampy DOME Heatsail to dobry sposób na ogrzanie tarasu?

W ostatnim czasie coraz więcej osób podczas aranżowania przestrzeni mieszkalnej, decyduje się na wydzielenie dodatkowej zewnętrznej  strefy – tarasu. Jest to nie tylko doskonały sposób rozszerzenia salonu, lecz także idealne miejsce do relaksu z książką w ręce, po ciężkim dniu w pracy lub spędzania czasu w gronie rodziny czy najbliższych przyjaciół. Podczas urządzania tarasu, wiele osób skupia się wyłącznie na zakupie odpowiedniego kompletu mebli oraz dekoracji. Dzięki temu przestrzeń pasuje stylistycznie oraz pod względem materiałów do reszty domu. Tymczasem równie ważny jest wybór właściwego oświetlenia. Dobrze dobrane lampy sprawią, że miejsce stanie się przytulniejsze, klimatyczne, a także będzie wystarczająco oświetlone. Coraz większą popularnością cieszą się promienniko-lampy DOME Heatsail, które z powodzeniem można zamontować na tarasie. Czym wyróżnia się ten rodzaj oświetlenia?

Promienniko-lampy DOME Heatsail – doskonałe oświetlenie na taras

Promienniko-lampa DOME Heatsail to odpowiednie oświetlenie tarasu w stylu nowoczesnym, industrialnym czy klasycznym. Dlaczego? Lampa grzewcza z dużym kloszem będzie wyglądać niezwykle ekskluzywnie i efektownie w każdej przestrzeni. W zależności od preferencji, klienci mogą zdecydować się na lampę stojącą lub lampę wiszącą. Dodatkową zaletą modelu jest możliwość jego zamontowania do elewacji. Dzięki temu cały taras będzie doskonale oświetlony.

Wysoka lampa z kloszem dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach – białym i czarnym. W razie potrzeby, produkt można pomalować na jeden z wybranych kolorów z palety RAL. Warto nadmienić, że wnętrze nagrzewnicy ma złoty kolor. Dzięki temu padające światło w ciepłym odcieniu, nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat.

Promienniko-lampa DOME Heatsail to nie tylko oryginalne oświetlenie na taras. Produkt dodatkowo został wzbogacony o funkcję grzania, która sprawdzi się zarówno w chłodniejsze wiosenne czy jesienne dni, jak i w zimne wieczory. Z obu funkcji można korzystać niezależnie.

Unikatowe lampy na taras – promienniko-lampy DOME Heatsail

Jakie są zalety promienniko-lampy? Nagrzewnica Heatsail jest bardzo ekonomiczna (pobór energii to 3,22 kw/h), zużywa bowiem o wiele mniej energii niż tradycyjne nagrzewnice. Charakteryzuje się również doskonałymi parametrami:

  • moc promiennika – 3100W,
  • moc oświetlenia – 120W,
  • zasięg działania – około 4-5 metrów.

Lampa na taras DOME Heatsail jest bardzo łatwa w obsłudze. Za pomocą pilota można regulować stopień rozjaśnienia i przyciemnienia światła. Przyciskiem na stopie steruje się natomiast nagrzewnicą. Ponadto lampa Heatsail jest odporna na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, słońce) oraz nie generuje dwutlenku węgla.

Promienniko-lampy DOME Heatsail – podsumowanie

Taras już od wielu lat stanowi istotną częścią wielu domów. To miejsce relaksu oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby spędzanie czasu na tarasie było przyjemniejsze, w szczególności wieczorem, warto pomyśleć o specjalnym oświetleniu. Doskonałym wyborem będzie promienniko-lampa DOME Heatsail. Produkt wyróżnia się ponadczasowym designem i dwoma bardzo praktycznymi funkcjami: grzania i oświetlenia. Lampa z dużym kloszem to niezwykle oryginalny element wyposażenia tarasu i ogrodu. Wkomponuje się idealnie we wszystkie przestrzenie utrzymane w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, a nawet klasycznym.