fbpx

Pergole – modernistyczny duch wolnej przestrzeni

Stworzone do relaksu. Ponadczasowe. Wyjątkowe w swoim designie. Minimalistyczne, a jednocześnie wywołujące efekt „Wow!”. Pergole, bo o nich mowa, to coraz częstszy bywalec nowoczesnych ogrodów i tarasów. Zachwycają, idealnie chronią przed słońcem, a sterowanie nimi nie wymaga nawet najmniejszego użycia siły. Zobacz naszą aranżację z pergolą w roli głównej i wpuść do swojej przestrzeni ducha modernistycznego sznytu… a następnie kolekcjonuj zazdrosne spojrzenia innych.

 

Gwoli ujednolicenia wiedzy  – pergola to konstrukcja z zadaszeniem, pozwalająca na swobodne dozowanie odpowiedniej ilości słońca na tarasie, w ogrodzie lub na dachu. Jest stabilna i odporna na czynniki atmosferyczne. Jej inteligentny system odprowadzania wody niweluje powstawanie zacieków, zabezpiecza przed kapaniem oraz usterkami wynikającymi ze zbyt dużego przeciążenia zalegającą wodą. Możliwości instalacji pozwalają na ustawienie jej jako oddzielnego punktu wypoczynku lub przydomowego zadaszenia bezpośrednio połączonego ze ścianą budynku.

Miejsce relaksu stworzone pod pergolą może być budzącym zachwyt przedłużeniem salonu. W szczególności w ciepłe dni, kiedy ochota na celebrację na świeżym powietrzu wzrasta, pergola zapewni odpowiednie zadaszenie, intymność i ochronę przed parzącym słońcem. Inspirując się najnowszymi trendami nurtu modernistycznego, stworzyliśmy projekt, w którym przestrzeń stanowi w pełni spersonalizowane podłoże do kreowania abstrakcji. Jego elegancja połączona ze swobodą dekorowania oraz wykorzystaniem różnych materiałów, tworzy miejsce dla koneserów relaksu. Dzięki pergoli, która doskonale chroni przed opadami, nawet deszczowe dni nie stanowią przeszkody dla cieszenia się chwilami w gronie znajomych, przy lampce dobrego wina i przekąskach.

Możliwości gabarytowe pergoli czynią ją również idealnym zadaszeniem dla lokali publicznych. Jej wymiary nie wpływają na komfort użytkowania. Zamykanie i otwieranie pergoli odbywa się za pomocą pilota, bez użycia jakiejkolwiek siły. Klienci mogą być świadkami przepięknego widowiska, kiedy to w gwieździstą noc pergola umożliwi im obserwowanie konstelacji bez potrzeby przemieszczania się w otwartą przestrzeń.

Pergola to produkt, który daje wiele inspiracji, dowolności w kreowaniu i przede wszystkim możliwości kolekcjonowania niezapomnianych chwil. Może to już pora by zagościła na Twojej przestrzeni?

I niech stanie się magia!

    *Wszystkie meble użyte do projektu na powyższym zdjęciu  pochodzą z naszej oferty. Jesteś zainteresowany personalną aranżacją przestrzeni? Odezwij się do nas. Więcej o pergolach w naszej zakładce: https://dormaxdesign.pl/produkty/pergole/