fbpx

Szkolenia z systemów zaciemnień wnętrz – 7 października 2020

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ. Żaluzje drewniane, rolety rzymskie, karnisze elektryczne? Jaki typ osłony okiennej wybrać w zależności od potrzeb Twojego Klienta?
  • Które tkaniny będą działać najlepiej, gdy chcemy widzieć co jest za oknem, ale nie chcemy być widziani przez sąsiadów?
  • Okna trapezowe, trójkątne i okrągłe – które systemy mogą być stosowane w przypadku niestandardowego kształtu okna?
  • Który produkt wybrać, gdy klient chce podzielić przestrzeń w mieszkaniu, bez stawiania ścian?
  • Które rozwiązania dobrać do miejsc bardziej narażonych na wilgoć, aby prócz estetyki pozostały trwałe i funkcjonalne?
  • Jak unikać błędów w doborze systemów zaciemnień.  Na te i wiele innych pytań opowiemy podczas szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz. Podczas spotkania omówimy systemy zaciemnień dedykowane do wnętrz, w tym zaprezentujemy pełną gamę produktów oraz omówimy ich rodzaje, zastosowanie, dostępne tkaniny, materiały oraz skupimy się na przedstawieniu funkcjonalności danego produktu.
Wszystko to, aby pogłębić wiedzę na temat dostępnych systemów zaciemniających i abyś z łatwością dobierał najlepsze rozwiązania projektując wnętrza dla swoich Klientów. Systemy które będą omawiane: żaluzje poziome, żaluzje panelowe, żaluzje pionowe, rolety, rolety rzymskie, plisy, karnisze elektryczne, zasłony, wintermeeting Szkolenie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział napisz do nas na adres: i.pawlowska@dormaxdesign.pl. O udziale w danym terminie decyduje kolejność zgłoszeń. Czas trwania szkolenia – do 3h.   Zapewniamy szkolenia w kameralnych kilkuosobowych grupach z zachowaniem dystansu i norm bezpieczeństwa. Miejsce: godz. 11:00 Siedziba Dormax Design Ul. Klukowska 1 03-892 Warszawa