Markizy

Markizy

Markiza to rodzaj zadaszenia, który nierozerwalnie kojarzy się z czasami arystokracji lub gustownymi, paryskimi kawiarniami. Jej lekki, aczkolwiek solidny materiał, daje cień i ochronę przed letnim deszczem. Markiza balkonowa nada genialnego, miejskiego wyglądu, zaś markiza tarasowa zatroszczy się o cień na większej powierzchni użytkowej. Mnogość kolorów i stylów tkanin pozwala na dowolną aranżację dopasowaną do Twoich upodobań. Prócz użytku domowego, markizy mają swoje zastosowanie również przy fasadach restauracji, hoteli czy kawiarni. Oferujemy także opcję dodania znaków firmowych na materiale.

 

katalogi-probniki

Pobierz dodatkowe materiały

---

Markizy montowane bezpośrednio do budynku.

System oferuje ochronę przeciwsłoneczną.

Żaluzja montowana bezpośrednio do budynku, lub do aluminiowej konstrukcji.

System oferuje ochronę przeciwsłoneczną.

Dostępna również wersja trójkątna.

Dostępna również wersja wolno-stojąca na zasadzie podwójnych trójkątów, zwijających się do środka konstrukcji.

Oferujemy markizy dwóch czołowych, europejskich producentów: Brianzatende i Lewens.

logo

   

Brianzatende jest przedsiębiorstwem, które czerpie garściami z historii i filozofii Włoch. Firma zapoczątkowała swoją działalność jako warsztat rzemieślniczy w centrum miejscowości Monza, gdzie przez pięćdziesiąt lat przekształcił się w lidera rynku pergoli. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi technologiami, badaniami nowych trendów i wspieraniu ludzkiego potencjału, marka wybiła się na czołówkę światowych producentów pergoli.

lewens

Lewens-Markisen - niemiecki producent oferujący wysokiej klasy produkty. Jako jedyni oferują konstrukcje w 23 kolorach, powlekane proszkowo farbami i lakierami strukturalnymi. Wysokiej klasy urządzenia do szycia i klejenia, zapewniają najwyższą jakość tkanin. Bogata gama kolorów i wzorów: tkanin akrylowych w 200 oraz poliestrowe w 63. Firma oferuje jeszcze bogaty asortyment dodatków jak lampy LED, nagrzewnice czy podpory pionowe.

Galeria

Wszystkie
Klasyczne
Żaglowe