Zimowa promocja Glatza! 35% rabatu

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Zachęcamy do pomyślenia odrobinę w przyszłość. Od dnia dzisiejszego do końca listopada oferujemy parasole Glatz z wyjątkowym rabatem 35%!

parasole_elektryczne_Warszawa
parasole_elektryczne_Warszawa

Oferta 35% rabatu obejmuje parasole z kategorii EASY i INDIVIDUAL z 4 klasą tkaniny czaszy (ponad 20 kolorów do wyboru), więc każdy znajdzie coś dla siebie. Akcesoria z tej okazji również otrzymały zniżkę, gdyż nie sposób oddzielić jednego od drugiego. Pokrowce, mocowania i stopy będą o 15% tańsze.

Korzystając z naszej promocji, nie musisz się martwić, jak przechowasz parasol do kolejnego sezonu. Te zamówienia zostaną zrealizowane w kwietniu 2017 roku, abyście mogli spokojnie przygotować się na nadchodzące słoneczne dni przyszłego lata.

Gorąco zapraszamy, gdyż naprawdę warto. Czekamy na Wasze zamówienia do 30 listopada!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

 

e-mail:
biuro@glatz-parasol.pl
biuro@dormaxdesign.pl

Telefon:
504 743 537

Kolekcje i kolory do obejrzenia pod adresem:

www.glatz-parasol.pl

 

Glatz to szwajcarska firma założona w 1895  roku z siedzibą w Szwajcarii; początkowo w Bazylei (kanton Bazylea), następnie we Frauenfeld (kanton Turgowia). Nasz szwajcarski zespół kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość materiałów, pierwszorzędny design oraz testowanie  funkcji w najdrobniejszych detalach. Spełniamy oczekiwania wysokiego szwajcarskiego standardu w zakresie świadczenia usług poprzez szkolenie naszych partnerów oraz sprzedawców na całym świecie. Szwajcarska jakość jest dla nas wyznacznikiem prowadzącym do sukcesu.