Parasole GLATZ – Realizacja w Gdańsku

Realizacje z Gdańska

Udanie rozpoczęliśmy tegoroczny sezon. Gdańsk ugościł nasze parasole. Dwa punkty gastronomiczne postanowiły skorzystać z naszej oferty: Lodziarnia Werda i Restauracja Prologue.

Lodziarnia Wenda

Lodziarnia Wenda zamówiła u nas dwa parasole Fortero. Mają one 400 cm średnicy, co bez problemu pozwala skryć się w cieniu przed gorącym słońcem i zjeść w spokoju lody. Dodatkowo na czasze zostało naniesione logo marki, co sprawia że można ją spokojnie wypatrzyć z daleka. Kolejnym nietypowym elementem są falbany, które normalnie nie występują z tym modelem parasola. Jednak zawsze staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych klientów.

Restauracja Prologue

Restauracja Prologue zamówiła u nas 4 parasole Fortello. Mają one kwadratowy kształt o bokach o długości 4 metrów, co pozwala w idealny sposób skryć klientów przy stolikach w cieniu. Ciemny kolor czaszy parasoli doskonale komponuje się z morskim otoczeniem.

Glatz to szwajcarska firma założona w 1895  roku z siedzibą w Szwajcarii; początkowo w Bazylei (kanton Bazylea), następnie we Frauenfeld (kanton Turgowia). Nasz szwajcarski zespół kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość materiałów, pierwszorzędny design oraz testowanie  funkcji w najdrobniejszych detalach. Spełniamy oczekiwania wysokiego szwajcarskiego standardu w zakresie świadczenia usług poprzez szkolenie naszych partnerów oraz sprzedawców na całym świecie. Szwajcarska jakość jest dla nas wyznacznikiem prowadzącym do sukcesu.

Zapraszamy na stronę