Meble Ogrodowe – Emu, Roda i Royal Botania – 15% rabatu w Sierpniu

MEBLE OGRODOWE

Jeśli cenicie sobie elegancki wystrój, to warto nie tylko zadbać o wnętrze domu, ale również taras i ogród. Dobrze dobrane meble ogrodowe pozwalają nadać naszej przestrzeni unikalnego charakteru, a także podkreślają styl ogrodu.

Specjalnie w Sierpniu mamy dla Państwa 15% rabatu na wszystkie oferowane przez nas meble ogrodowe.

Współpracujemy już od kilku lat z trzema czołowymi producentami: włoskimi Emu i Roda oraz belgijską Royal Botania. Marki te oferują produkty na najwyższym poziomie pod względem stylu i jakości wykonania.

EMU

„Elettro Meccanica Umbra” – to pełna nazwa włoskiej firmy, która powstała w 1951 roku. Firma kładzie duży nacisk na ergonomię i wysoką jakość w swoich projektach. Oferowane produkty mają zarazem rozsądną cenę w stosunku do innych producentów tej klasy. Kolekcje są różnorodne i barwne, gdyż firma zrzesza najbardziej znanych światowych projektantów: Arik Levy, Christophe Pillet, Paola Navone, Patricia Urquiola, Jean-Marie Massaud, Stefan Diez, Jean Nouvel i Samuel Wilkinson. Emu projektuje meble zarówno do prywatnych domów i rezydencji, ale także ma ogromną ilość kolekcji dedykowanych do HoReCa. Do produkcji większości kolekcji Emu wykorzystuje stal i aluminium.

Pobierz katalog EMU

RODA

Roda od samego początku dbała o wysoki standard swoich produktów. Dzięki czemu w ciągu 25 lat zdobyła uznanie jako firma produkująca najwyższej jakości meble ogrodowe. Głównym projektantem jest Rudolfo Dordoni, który za swoje osiągnięcia stał się ikoną włoskiego designu, jest również projektantem marki Minotti. Roda wyszła z założenia, żeby projektować meble ogrodowe które wyglądają jak domowe, a zarazem mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz.

Pobierz katalog RODA

ROYAL BOTANIA

Royal Botania jest belgijską firmą, którą inspiruje piękno ogrodów botanicznych. Działalność firmy od samego początku celowała w najwyższe standardy, oferując produkty "klasy królewskiej". Po 24 latach działalności, firma została tak bardzo doceniona za jakość wykonania, że w tym momencie jest jedną z największych na świecie firm produkujących meble ogrodowe premium.

Pobierz katalog Royal Botania

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń pod numer +48 504 743 537   lub napisz do nas: t.wojtatowicz@dormaxdesign.pl