Targi Maison&Objet – tym żył Paryż. Teraz mówi o nich cały świat

Na początku września odbyła się piąta edycja Paris Design Week, wspaniałego festiwalu wzornictwa. Tradycyjnie już organizatorzy kreatywnie połączyli siły z targami Maison&Objet, aby przez tydzień designem żył cały Paryż. Wśród odwiedzających nie mogło zabraknąć Dormax Design.

Maison&Objet od wielu lat jest miejscem wymiany wiedzy oraz doświadczeń wystawców, projektantów i trendestterów. Stanowi kompletny mikroświat stylów i innowacji w dziedzinie aranżacji wnętrz i planowania przestrzeni.

Jest to największy show dekoracji wnętrz w Europie zachodniej. Absolutnie wyjątkowe koncepty, fantastyczne meble, naczynia, wzory, kolory, tkaniny, zapachy, dodatki, dekoracje. To wszystko składa się na nowoczesny styl życia Maison&Objet, który wybiega daleko poza standardowe ramy designu. Nadają nowe znaczenie współczesnemu wzornictwu.

Z Francji przywieźliśmy…

Efektem wyprawy do Paryża na targi Maison&Objet jest wprowadzenie do naszej oferty kolekcji wazonów, świeczników i innych dodatków autorstwa utalentowanych projektantów z całego świata. Co warte podkreślenia, większość tych przedmiotów robiona jest ręcznie (np. jeden z wazonów wykonywany jest nawet przez 9 dni!).

Dodatkowo chcielibyśmy się pochwalić limitowanymi, ekstrawaganckimi świeczkami zapachowymi Karla Lagerfelda – w Polsce mamy je tylko my. Tu możesz je teraz obejrzeć