Informacja prasowa: Nowość! Pergole BioClimatic firmy Brianzatende z obrotowymi piórami w ofercie Dormax Design

Od początku lutego 2014 r. Dormax Design wprowadził do swojej oferty GARDEN nowość – Pergole BioClimatic firmy Brianzatende. To ultra nowoczesne rozwiązanie charakteryzujące się obrotowymi piórami łączy w sobie piękny design, lekką i trwałą konstrukcję i gwarancję wieloletniego użytkowania.

Pergola BioClimatic firmy Brianzatendejest outdoorowym dekoracyjnym i funkcjonalnym system zabudowy, który daje schronienie przed słońcem i deszczem. Cechą charakterystyczną pergoli jest jej konstrukcja składająca się z aluminium i stali nierdzewnej. Wykończenie profili, anodowanie lub lakierowanie proszkowe, zapewnia odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne i łatwe utrzymanie w czystości.

Szczególną uwagę należy zwrócić na system aluminiowych i ruchomych piór, które sterowane elektrycznie za pomocą pilota, odchylają się pod kątem nawet 170 stopni. Płynna regulacja nachylenia gwarantuje naturalną wentylację i umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, dostarczając cień i kontrolę nad światłem słonecznym. Konstrukcja pergoli z wbudowaną rynną i systemem odprowadzenia wody zapewnia bezpieczną ochronę przed deszczem.

Pergola BioClimatic firmy Brianzatende jest rozwiązaniem dedykowanym tak prywatnym inwestorom, jak i hotelom, restauracjom i ośrodkom SPA. Rozwiązanie doskonale prezentuje się w ogrodach, na tarasach i oranżeriach. Ponadto standard Qualimarine gwarantuje, że pergola nie straci swoich atrybutów estetycznych i jakościowych, także w charakterystycznym środowisku nadmorskim.

Warszawa, 12.02.2014 r.