Nowość! Dormax Design rozszerza gamę napędów do systemów zaciemnień wnętrz marki TORRO

Napędy oznaczone znakiem TORRO dedykowane są do wszystkich klasycznych oraz niestandardowych systemów zaciemnień wnętrz. Całość oferty uzupełnia system karniszy elektrycznych. Marka TORRO łącząc w sobie wysoką jakość, atrakcyjną cenę i estetykę wykonania coraz częściej staje się pierwszym wyborem Klientów.

W marcu 2014 roku firma Dormax Design wprowadza do oferty nowe silniki rurowe 230V AC przeznaczone do żaluzji poziomych 50mm. Dotychczasowa oferta oparta na silniku AM35 o momencie obrotowym 6Nm zostanie wzbogacona o wersję wyciszoną AM35Q oraz AM35Q RF – wyciszoną i wyposażoną w wbudowany odbiornik radiowy.

Nowe warianty będą rynkowym kompromisem pomiędzy ceną a jakością. Do tej pory Klienci musieli wybierać między tanimi i głośnymi silnikami środkowymi oraz cichymi i bardzo drogimi silnikami rurowymi innych producentów. Nowe napędy znajdą zastosowanie również w roletach materiałowych oraz roletach rzymskich.

Kolejną nowością jest nowy 16-kanałowy pilot z dwucyfrowym wyświetlaczem. W porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku, nadajniki TORRO wyróżnia fakt, że cena produktu nie rośnie proporcjonalnie do liczby kanałów. Dodatkowo przycisk programowania został ukryty pod obudową, co na tle konkurencji jest rozwiązaniem raczej oryginalnym.

Z powodzeniem zadebiutował na rynku także system karniszy elektrycznych TORRO. Klienci mogą zauważyć zasadniczą różnicę w porównaniu do dotychczas najpopularniejszych rozwiązań. Lepsza jakość montażu,znacznie niższy poziom hałasu podczas pracy. Obecność wszystkich pożądanych opcji, tj.: gięcie zakrętów szyn, funkcja Touch Motion, możliwość podłączenia do systemu budynku, czy Tandem – zastosowanie dwóch napędów w jednej szynie to tylko niektóre zalety, dla których warto poznać rozwiązania proponowane przez Dormax Design.